2013 01 05
Írnék Neked, de nincsenek szavak ..
ha téged idézlek lelkem hallgatag...
Ki tudja miért csendes? Mit rejt a némaság?
Talán titkot őríz, mit nem tudhat más?
Még én sem? Lelkem szólj? Még én sem tudhatom?
Hallgat ...s az éji csend megpihen vállamon ....