Írnék Neked ....

2013 01 05

Írnék Neked, de nincsenek szavak ..

ha téged idézlek lelkem hallgatag...

Ki tudja miért csendes? Mit rejt a némaság?

Talán titkot őríz, mit nem tudhat más?

Még én sem? Lelkem szólj? Még én sem tudhatom?

Hallgat ...s az éji csend megpihen vállamon ....