Ha köd takarja utad, célod, nem látod hogyan tovább,
és nem érted miért érzed úgy, ellenséged a nagy világ!
Fáradtan feladni készülsz mindent, sajnálod csak magad,
akkor állj meg egy pillanatra! Ne dönts, így nem szabad!
Minden döntés mit így hozol, csak téves gondolat,
de célra nem visz, nem vezet, nem old meg gondot, bajt.
Ha köd takarja utad, célod, hogy tisztán láss kell fény.
Úgy látod meg, hogy ki lesz barát, ki lesz ellenség.
S bár fáradsz olykor, mégis menj, ne legyél ostoba!
Mert angyal kísér, segít majd, hogy ne add fel SOHA!
2012 08 21